وی وی

کسب‌وکار ها در وی وی

همین امروز کسب‌وکارتون رو در وی وی ثبت کنید و با خرید سرویس ویژه به هزاران کاربر وی وی خودتون رو معرفی کنید.

Qimia Suppliment
Yal
Mel and Moj
Modern Fitness
Setareh Drugstore

وی وی در طول یکسال گذشته کمک بسیاری در ارتباط بهتر برند سام با جامعه ورزشی کشور کرد تا قشر جدیدی از مشتریان به کافه‌های سام اضافه شود.

محسن مجیدی‌خواه، بنیانگذار سام‌کافه

کسب‌وکار ها در وی وی

بعد از سالها تلاش برای افزایش کیفیت و بهره‌وری مجموعه های ورزشی تونستیم بستری فراهم کنیم که فعالان حوزه ورزش و تندرستی در سه قطب ورزشکاران، مربیان و کسب وکار های مرتبط با تندرستی را به بهترین وجه با هم ارتباط بدیم.

ورزشکار ها و مربی های زیادی توی وی وی حضور دارند و همیشه دوست دارند بهترین کسب‌وکار های مرتبط با تندرستی و سلامتی اطراف خودشون رو به آسون ترین وجه ممکن پیدا کنند. اینجاس که نقشه و لیست وی وی به کمکشون میاد و چیزی که میخوان رو به بهترین شیوه ممکن در اختیارشون میگذاره.

وی وی یک پلتفرم تخصصی ورزشی با سرعت رشد بالاست و میتونه در جهت برندسازی و محبوبیت و مقبولیت کسب و شما کنارتون باشه. وی‌وی به شما کمک میکنه تا مشتریان متناسب با مجموعه خودتون رو جذب کنید و به بهترین و اثربخش ترین حالت، خودتون رو به مخاطبان واقتی و علاقمند به ورزش و تندرستی معرفی کنید پس شما هم با اضافه کردن کسب‌وکار خودتون با کسب‌وکار های وی‌وی در مسیر تحقق شعار ورزش برای همه و بزرگتر کردن این خانواده همراه ما باشید.

چون ما معتقدیم که
با هم برنده ایم

کاربران وی‌وی
+۲۰،۰۰۰
کسب‌وکار‌ها
+۳۰۰
فعال در شهرهای
+۴۰
مربیان در وی وی
+۲،۰۰۰

چرا کسب‌وکار ویژه

اشتراک ویژه

با خرید اشتراک ویژه در پنل شما امکانات بیشتر در دسترس قرار میگیره و وی وی به شما کمک خواهد کرد تا در شبکه های اجتماعی هم دیده بشید

ویژگی‌ها

  • نمایش کسب‌وکار در بخش فعال در پروفایل کاربران

  • امکان قراردادن عکس، شبکه‌های اجتماعی و آدرس

  • نمایش پروفایل کسب‌وکار در نقشه و لیست

  • ارائه فایل آماده بنر پست و استوری

شما هم در میان بزرگترین برندها بدرخشید

بیش از ۳۰۰ کسب‌وکار در سراسر ایران با نمایش پروفایل خود در وی وی مشتریان جدید خود را جذب می‌کنند و با قشر جدید مشتریان خود آشنا میشوند. شما نیز به این کسب‌وکار ها بپیوندید.

وی وی باعث میشه ارزش مربی‌ها بصورت حرفه‌ای معرفی بشه، و هرکس جایگاه واقعی خودش رو داشته باشه

احسان روزبهانی، کاپیتان تیم ملی بوکس ایران

وی وی