سوالات متداول

وی‌وی یک پلتفرم ورزشیه که این امکان رو فراهم میکنه تا مربیان و ورزشکاران بتونن همدیگرو بصورت آگاهانه و با بیشترین اثربخشی پیدا کنن و باهم ورزش کنن. تمرین های حضوری ، آنلاین و یا حتی دریافت برنامه های تمرینی و کلی امکانات دیگه که بعدا باهاشون آشنا میشین.
وی‌وی فاصله ایه بین جاییکه الان تو ورزش هستی و جایی که دوست داری بری. در این مسیر وی‌وی به شما کمک میکنه که رسیدن به هدفت برات هموارتر بشه و بهترین نتیجه رو از وقت و هزینه ای که میکنی بدست بیاری.
وی‌وی یک جنبش اجتماعی ، فرهنگی و ملیه که به همه مردم کمک میکنه درست ورزش کنن و حتی درست زندگی کنن. در واقع ما به ورزشکاران کمک میکنیم که قهرمان خودشونو بسازن !
و این همون فلسفه وی‌وی هست که یه نماد پیروزی برای همه است.

دنبال یه مربی میگردی که باهاش ورزش کنی ؟ از مربی بسکتبال بگیر تا مربی یوگا ... توی همه رشته ها حواسمون بهت هست. فقط کافیه که موقعیت مکانیتون وارد کنی ، وی‌وی فرصت های مربیگری اطرافت رو بهت نشون میده ، و یا اینکه بدونی دنبال چی میگردی ، و از وی‌وی برای رسیدن به مربی ای که نظرت رو جلب میکنه کمک بگیری.
حتی اگر نمیدونی دقیق چی میخوای و چه مربی ای با چه ویژگیهایی میتونه بهت کمک کنه ، میتونی از پیشنهاد وی‌وی کمک بگیری. اونجا به تعدادی سوال جواب میدی و وی‌وی مربیانی که بیشترین تناسب رو با نیازهای شما دارا هستن بهتون معرفی میکنه.
شما میتونین بر اساس اطلاعات کاملی که از همه مربیان در پروفایلشون هست، بهترین مربی رو بر اساس پارامترهایی مثل فاصله ، قیمت ، نظر کاربران ، دستاوردهای ورزشی ، مدارک
مربیگری و سابقه فعالیتهاشون پیدا کنید.
حالا آماده ای قهرمان خودتو بسازی ...
میتونی تفاوت رو زمانی احساس کنی که بهتر ورزش میکنی، قوی تر شده‌ای، مهارت و توانایی هایت بیشتر شده و تمام اینها دلیلی میتونه باشه که از زدندگیت لذت بیشتری ببری.

اساس کار ما بر روی اعتماد بنا شده ، ولی این دلیل نمیشه که شما نظارت و وسواس خودتون رو کنار بگذارید. فقط به حرفهای ما و مربیان اعتماد نکنین!
به بیان ساده ، وی‌وی کارش اینه که به شما کمک کنه سلامت باشید و سلامت بمانید. اما خود شما هم لازم هستش با وسواس زیادی مربی مورد نظرتون رو انتخاب کنید و ما تلاش میکنیم بستری باشیم تا شما هرچه بیشتر نسبت به مربیان اطلاعات کسب کنید.

تایید صحت مطالب از کنترل وی‌وی خارج هستش و ما ساختار این پلتفرم رو بر پایه اعتماد و اطمینان بنا کردیم. لزا تمامی مربیان نیز باید نسبت به صداقت در ارائه اطلاعات صادق باشند. همچنین کاربران باید متعهد باشند با هدف دریافت کمک ورزشی با مربیان ارتباط برقرار نمایند.

اگر دنبال یافتن پاسخ به این سوال هستید که چطور مربی مناسبی برای خودم پیدا کنم ، در جای مناسبی قرار دارید. اینجا لیستی از نکات حرفه ای برای کمک به شما در یافتن مربی مناسبتون رو قرار دادیم؛ شخصیت : بعضی از مربیان آرومند، بعضی مربی ها سختگیر و بعضی تلفیقی از هردو. در نظر داشته باشید که سبک شخصیت مربی شما میتونه در بازدهی حداکثری شما موثر باشه این ویژگی رو در نظر داشته باشید. ما در وی‌وی از مربیان خواستیم با صداقت خودشون و خصوصیت ویژه ای رو که در مربیگری دارند به شما اعلام کنند تا مناسب ترین ارتباط بین مربی و شاگرد شکل بگیره. تجربه : دنبال یه مربی باشید که آرزوهای شما در لیست دستاوردهاش باشه. مثلا اگر دنبال یک بدن فیت و متناسب هستید ، مربی ای انتخاب کنید که عشق و مهارت اینکارو داشته باشه . با این روش مربی شما نه تنها میتونه تکنیک های درست ورزش مورد علاقتون رو بهتون آموزش بده ، بلکه میتونه براتون الهام بخش و منبع انگیزه باشه؛ قطعا خود مربی هم از انجام کاری که در اون مهارت بیشتری داره ، بیشتر لذت میبره و در نهایت نتیجه بهتری برای شما و مربیتون کسب میشه. بازخوردهای کاربران : مخاطبان وی‌وی تجربه های خودشون و نظرشون درباره مربی رو میتونن اعلام کنند. نظرات سایر کاربران میتونه به شما کمک کنه که مربی مناسب تری رو برای خودتون انتخاب کنید. بودجه : مربیان وی‌وی قیمت جلسات تمرینیشون رو خودشون تعیین میکنن. با توجه به طیف گسترده مربیان ، حتما با بررسی کافی ، میتونید مربی متناسب با بودجه ای که در نظر گرفتید پیدا کنید. وی وی یک پلتقرم بزرگه ، متشکل از تمام فعالان خانواده ورزش، خانواده ای که نقش اساسی در سلامت ، شادابی و افتخارآفرینی برای ایران داره. این گروه بزرگ از جامعه ، تلاش میکنه تا افراد بیشتری در مسیر ورزش و شکل بهتری از زندگی قرار بگیرند و در عین حال موقعیت بهتر کاری برای تمام مربیان و افرادی که توانمندی های آموزشی ورزشی دارند فراهم بشه. چه بخواهید اندامی ورزیده و ورزشی داشته باشید ، چه بخواهید به فرزندتان کمک کنید تا بازیکن بهتری برای تیم مدرسه باشه و چه بخواهید به هدف 5 کیلومتر دیویدن دست پیدا کنید ، اینجا بهترین جای ممکن برای رسیدن به هدفتان است.

مربی ها مسئول مستقیم پاسخگویی به متقاضیان هستن. این هم در نظر داشته باشید که به هر دلیلی ممکنه که یک مربی در شرایط باشه که امکان پاسخگویی براش وجود نداشته. ما یک خانواده ورزشی هستیم و بهتر هستش که از زاویه مثبت به همه چیز نگاه کنیم. از طرفی وی‌وی مربیان خیلی زیادی در خودش داره. شاید بهتر باشه که برای مربی دیگه ای که وقت آزادتری داره هم پیام بفرستی.

بله، لینک های دانلود نسخه اندروید و iOS در صفحه اصلی سایت در دسترس شما هستند.

مربیگری یک کسب و کار هستش و مثل هر کسب و کار دیگه ای ، نیازداره به خوبی معرفی بشه و مشتریان مناسب و وفادار برای خودش جذب بکنه تا رونق بگیره. وی‌وی یک بستر آنلاینه که ورزشکاران رو به مربیان رشته های مورد علاقشون میرسونه. تعداد کثیری از مربیان سراسر کشور از وی‌وی استفاده میکنند تا کسب و کار مربیگری خودشون رو بسازند و رشد و توسعه بدن. وی‌وی یک ابزار آنلاینه که به مربیان کمک میکنه تا ورزشکاران مورد نظرشون رو پیدا کنند ، براشون برنامه ریزی ورزشی کنن و ازشون درآمدزایی داشته باشند.
از طرفی وی‌وی بستری هستش که برای همه ورزشکاران توانمند میتونه موقعیت شغلی فراهم کنه. لازم نیست شما یک مربی ورزش تمام وقت داشته باشید . شما میتونید در کنار شغل حرفه ای خود هم به مربیگری ورزش بپردازد. اینطوری هم یک کاری که دوست دارید انجام میدید ، هم درآمدزایی خواهید کرد و از همه مهمتر یک فرد دیگه ای را برای رسیدن به اهداف ورزشیش و سالمتر شدنش کمک میکنید.

اگر یک مربی ورزشی هستی ، وی‌وی همه شرایط رو برای بهترین و حرفه ای ترین حالت معرفیت فراهم کرده. با فعال کردن گزینه " من یک مربی هستم " در هنگام ساخت پروفایل ، بخش های اختصاصی جدیدی برای شما باز میشه ، که برای یک مربی و شرایط کاری و حرفه ای اون طراحی شده. از الان به بعد ازت میخوایم که با دقت و صداقت زیاد ، خودتو به تمام خانواده ورزش معرفی کنی و ما هم تلاش میکنیم تورو به درستی به مخاطبان معرفی کنیم.
برای تویی که مربی هستی آرزوی بهترینها رو داریم . چون کارت خیلی با ارزشه و ما اینو خوب درک میکنیم.

ما تا 3 رشته ورزشی رو برا مربی ها آزاد گذاشتیم که خودشونو معرفی کنن. با توجه به اینکه مربیگری یک کار کاملا حرفه ای هستش حتما شما هم با این محدودیت در معرفی مربیگری رشته های ورزشی موافق خواهید بود.

مربیگری مجموعه ای از مهارت های متنوع هستش ، و ما هم اعتقاد داریم یک مربی، از تمامی این مهارت ها برخوردار هستش. از طرفی همه ما باور داریم که مربی ها در بعضی از این مهارت ها ، توانمندی بیشتری دارن. که اتفاقا وقتی خود مربی ها مشغول این توانمندیهاشون باشن ، هم رضایت بیشتری از کارشون دارن ، هم نتیجه بهتری از تلاششون حاصل میشه.
به همین خاطر بهتون پیشنهاد میکنیم که خیلی این بخش رو با دقت تکمیل کنید ، تا مناسبت ترین ورزشکار هم به شما مراجعه کنه. قطعا این هم به نفع شما و هم به نفع ورزشکار خواهد بود.

وی‌وی تلاش میکنه که شما به بهترین و حرفه ای ترین حالت به جامعه ورزش و مخاطبانتون معرفی بشین. خود شما به صلاحدید خودتون راه های ارتباط این افراد با شما رو در پروفایلتون اعلام میکنید و مخاطبان شما هم از همین کانال های ارتباطی با شما تماس خواهند گرفت. به عنوان یک مربی، پاسخگویی بخشی از شخصیت حرفه ای شما هستش و در نظر داشته باشید که پشت هر پیامی که دریافت میکنی ، احتمال داره یک نفر باشه که میخواهد از خودش یه قهرمان بسازه و تورو برای رسیدن به این هدف انتخاب کرده.

برای این منظور لازمه که تمام اطلاعات ضروری مربیگری رو ارائه کرده باشی و در صورت تکمیل ، وی‌وی مکان مربیگری تورو روی نقشه به سایرین نمایش میده.
شما میتونید بیشتر از یک مکان رو اعلام کنید ، ولی وی‌وی بصورت پیش فرض مکانی رو که خود شما به عنوان آدرس اصلی انتخاب کرده باشید روی نقشه مشخص میکنه.

باید همیشه درنظر داشته باشی که اولین برخورد افراد با تو ، با دیدین عکست شکل میگیره. اگر کاربر وی‌وی باشی این موضوع خیلی اهمیت داره ، و اگر یک مربی در وی‌وی باشی ، این موضوع اهمیتش خیلی بیشتر هم میشه. فضای پروفایل تو در وی‌وی ، دقیقا مثل یک نمایشگاه برای ارائه خدمات مربیگری تو هستش . پس باید حسابی روی عکست حساس باشی تا بیزنست رو گسترش و توسعه بدی.
دو مدل عکس برای پروفای پیشنهاد میشه: 1 - عکس پرسنلی 2- عکس حرفه ای از خودت مربیان میتونن برای معرفی بیشتر خودشون از عکس های دیگه ای هم پشت عکس پروفایلشون استفاده کنن تا جلوه حرفه ای تر و زیباتری به صحفه پروفایلشون بدن.
حواستون باشه عکس هایی که شکل گروهی دارند و یا بی کیفیت هستن به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشن.

بیوگرافیت و جملاتی که بتونه به بهترین شکل تورو معرفی کنه. یادت باشه که این خیلی مهمه . برای اینکه این جملات در جستجوها ، شمارو معرفی میکنه و روی شاگردت میتونه تاثیر زیادی داشته باشه. میتونی با یک جمله درست ، شاگرد مناسبت رو جذب کنی. از جمله های نامفهوم و کلی پرهیز کن. جمله هایی که در مورد تو نباشه ، مخاطبت رو هم جذب نمیکنه.

در حال حاضر میتونه در صفحات اجتماعیت اینکارو بکنی. این میتونه هم به کسب و کار خودت کمک کنه ، هم میتونه به ما کمک کنی تا خانواده بزرگتری بسازیم. ما هم سعی میکنیم با بازنشرش ازت تشکر کرده باشیم که این مستلزم کیفیت خوب و انتقال پیام درستی در راستای فعالیت های وی‌وی هستش.
درنظر داشته باش که وقتی تولید محتوای ارزشمند انجام میدی ، مردم بهت اعتماد بیشتری میکنن . تولید محتوا در دنیای دیجیتال امروز این به یک اصل تبدیل شده و شما در وی‌وی که منبع کسب و کارت هست میتونی از این امکان به درستی استفاده کنی .

وقتی به عنوان مربی داری پروفایلت رو میسازی ، در مرحله ای ازت خواسته میشه که موقعیت مکانیت رو مشخص کنی. آدرس مکانی که مربیگری میکنی رو روی نقشه با دقت مشخص کن ، بطور خودکار آدرس برات نوشته میشه. فقط دقت داشته باش که متن آدرس صحیح باشه و اگر به ویرایش احتیاج داشت حتما اینکارو انجام بده.
وی‌وی امکان معرفی چند محل هم برات فراهم کرده. فقط باید بدونیکه آدرس اصلی معرفی شده روی نقشه نمایش داده میشده.
آدرسی که در اون شاگردانت رو تمرین میدی میتونه یک باشگاه ورزشی باشه ، و یا حتی یک مکان عمومی مناسب ورزش.

هزینه مربیگری و چگونگی دریافت آن کاملا توسط خود مربی مشخص میشه و وی‌وی نه نظارتی بر اون داره ، نه پیشنهادی میکنه و سهمی از آن دریافت میکنه. وی‌وی فقط تلاش میکنه که مربی و شاگرد به درست ترین و هوشمندانه ترین حالت ممکن به هم معرفی بشن.

هیچی! فقط تلاش کن مربی خیلی خوبی برای شاگردات باشی و بهترین نتیجه رو برای اونها رقم بزنی تا به اهداف ورزشیشون برسن. در این بین قرار نیست هیچ مبلغی نه از سوی مربی و نه از سوی کاربر ورزشکار به وی‌وی بابت این معرفی پرداخت بشه.

وی وی